شرکت فاما بتن البرز

تولید کننده بتن آماده تا رده مقاومتی C50 و انواع جدول و کفپوش های بتنی و بلوک سیمانی با هدف تولید برتر ، کیفیت بهتر و سرویس دهی سریعتر و با نگرش حفاظت از محیط زیست و ایمنی پرسنل ، همواره این اصل را سرلوحه کار خود فرار داده است که فرداسازان ، به فردایی ایمن بیندیشند.

 

مدیریت

مدیریت ضمن تعهد به اجرای خط مشی و تامین منابع لازم جهت دستیابی به اهداف فوق الذکر و در راستای خط مشی تعریف شده و بازنگری موارد مذکور در دوره های رمانی مناسب از سرمایه های اصلی شرکت یعنی کارکنان نیز انتظار دارد با ایجاد فضای همدلی و همکاری و تکیه بر اصول نظم و ارتفای تخصصی و احترام به مشتریان شرکت را در حفظ سیستم مدیریت کیفیت و ارتفای روز افزون و بهبود مستمر آن یاری رسانند .

 

مدیریت شرکت در جهت ایجاد بستر مناسب و قابل اعتماد جهت بهرهگیری از کلیه امکانات موجود ، سیستم خود را بر اساس استاندارد های iso9001:2000-iso 14001:2004-ohsas 18001:2007 تولیدات خود را طراحی و اجراء نموده است 

در این راستا مبانی خط مشی خود را به شرح ذیل اعلام می نمایم

  1. تلاش در جهت ارتفای رضایت مشتریان شرکت از محصولات و خدمات ارائه شده
  2. تکیه بر اصل آموزش به عنوان اهرمی قوی در جهت بهبود محصولات شرکت
  3. تلاش در حهت پیشگیری آز آلودگی های زیست محیطی
  4. تلاش در حهت پیشگیری آز بیماری های شغلی و حوادث در محیط کار
  5. ارتقاء دانش و آگهی های زیست محیطی و ایمنی و بهداشت پرسنل
  6. تعهد به رعایت کلیه الزامات قانونی و سایر الزامات کیفی ، ایمنی ، بهداشت و محیط ریست

لورم ايپسوم يک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پرکردن صفحات وب از آن استفاده می کند. يک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پرکردن صفحات وب از آن استفاده می کند. لورم ايپسوم يک متن است که طراح برای پرکردن صفحات وب از آن استفاده می کند. لورم ايپسوم يک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پرکردن صفحات وب از آن استفاده می کند. يک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پرکردن صفحات وب از آن استفاده می کند.

برخی از پروژه های اخیر ما

  • پل شهید کچویی کرج
  • پل میدان سپاه
  • پل کهنز چهاراه شباهنگ
  • طراحی محوطه فامابتن

ماشین آلات یونتار 1036

شرکت فامابتن البرز در راستای تولید محصولات برتر با استفاده از ماشین آلات به روز در امر تولید ، به عنوان یک اصل پذیرفته و در این راستا اقدام به خریداری دو دستگاه با کد های 1036 و 1025 از کشور ترکیه با نام تجاری yontar نموده .